Operator Żurawia o seksie

Każdy z nas ma z pewnością kilka rzeczy, które go bardzo irytują. Mnie w internecie wkurzają dwie: spam i spam. Oczywiście znam definicję niechcianej poczty elektronicznej, ale do mojej osobistej definicji wchodzi również niepożądana reklama na forach dyskusyjnych. Zazwyczaj kończy się na zablokowaniu użytkownika i usunięciu jego postów, ale bywają tez momenty, kiedy mamy ochotę zrobić coś więcej. Ja zrobiłem.

Tło sytuacji:

Publikowanie w internecie linków odsyłających do różnych stron teoretycznie podnosi ich „prestiż” w „oczach” Googla. Dzięki temu roboty wyszukiwarki uznają daną witrynę za wartościową i umieszczają ją wyżej w wynikach wyszukiwania. To wiedza ogólna. Są firmy, które podejmują się pozycjonowania stron firmowych i robią to na różne sposoby. Jednym z nich jest ten bardzo irytujący – spamowanie po forach dyskusyjnych. W 90% przypadków są to działania niepożądane przez właścicieli takich for i oczywiście zabronione w regulaminach tych serwisów. Ale ogólnie turbo-marketerzy mają to gdzieś.

Jako, że dzisiejsza sytuacja mnie rozbawiła postanowiłem zadziałać inaczej niż zwykle. Kliknąłem w link spamera. Znalazłem kontakt do tej firmy, i napisałem im bardzo kulturalną wiadomość:

operator_zurawiaGratuluje! Mam nadzieję, że pomogłem w reklamie. Ciekawe, czy wiedzieli jak są reklamowani. Aby nie było nieporozumień lub abym nie został posądzony o zmyślanie, dołączyłem do wiadomości również dwa załączniki obrazkowe.

Golenie_miejsc_intymnych_Forum_Młodzieżowe,_Forum_Dyskusyjne_-_2015-07-04_22.34.04 Podrażnienie_okolic_intymnych_po_sexie_Forum_Młodzieżowe,_Forum_Dyskusyjne_-_2015-07-04_22.42.11Mam nadzieję, że pomogłem. 😉

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.