O mnie

Jak już drogi czytelniku pewnie zdążyłeś się zorientować – nazywam się Bartłomiej Banaczyk. Kiedyś usłyszałem o sobie, że mam życiowe ADHD… chyba coś w tym jest. Prawdopodobnie wynikiem mojej osobowości jest również ta strona. Ale, może od początku.

Urodziłem się i mieszkam w Stalowej Woli. Lubię to miasto. Z wykształcenia jestem dziennikarzem, marketingowcem, PRowcem, fotografem, a nawet grafikiem komputerowym. Jest tego sporo, ale umówmy się, że nie we wszystkim się specjalizuje. Nie lubię siedzieć w domu, zawsze gdzieś jestem. Zajmuje się fotografią. W szczególnym stopniu fotografią reklamową oraz krajobrazową. Mój ulubiony krajobraz – to krajobraz miejski. Takich zdjęć znajdziesz na tej stronie bardzo dużo. Staram się na bieżąco obserwować rynek mediów i reklamy w Polsce. Czasem nawet go komentuje. Oficjalnie jestem właścicielem Agencji Kreatywnej Magico. Zajmuje się w niej pracą z klientem, doradzam markom co robić aby dobrze wyglądały.

Chciałbyś ze mną współpracować?

Kilka ważnych spraw, które pomogą Ci podjąć decyzję. Ukończyłem studia licencjackie na kierunku dziennikarstwa i komunikacji społecznej ze specjalizacją reklama i public relations. Magisterka to natomiast specjalizacja z marketingu interaktywnego i grafiki komputerowej. W moim zawodzie pracuję od 2010 roku. Poza reklamą zajmuje się również pracą na stanowisku, które posiada swoją ładną angielską nazwę –  front-end developer. Tuż obok reklamy HTML, CSS i inne języki webowe oraz tworzenie stron internetowych to moja codzienność. Poza pracą od 2012 r jestem również instruktorem fotografii w Kole Fotograficznym KADR działającym w Stalowej Woli. Posiadam uprawnienia opiekuna i kierownika wycieczek oraz świadectwo ukończenia kursu pedagogicznego instruktora praktycznej nauki zawodu. W między czasie udało mi się zdobyć kwalifikacje zawodowe jako fotograf-fototechnik.

Zapraszam do przejrzenia mojego wirtualnego CV w serwisie goldenline.pl lub LinkedIN.

https://www.goldenline.pl/bartlomiej-banaczyk/